Maminky maminkám

Mateřská a rodičovská dovolená je školou života. Neustále se se svými dětmi učím. Také hledám způsoby, jak si ulehčit práci a jak pomoci svým dětem. Existuje pár věcí, které na českém trhu chybí a které stojí za to našim maminkám představit. Některé věci zase nechybí, ale jejich cena je tak vysoká, že si je málokterá maminka může dovolit. Ideou projektu Maminky maminkám je přinést kvalitní produkty, které budou dostupné a které maminky i jejich děti ocení. Veškeré produkty, které jsou určené malým dětem prochází před uvedením na trh testováním nezávadnosti dle platné legislativy.

Výrobky jsou pečlivě vybírány a testovány právě pro Vás. Důraz je kladen na minimální marži a důvěru v to, že se maminky budou rády vracet i pro další produkty a že tomuto projektu pomohou tím, že budou-li spokojené, produkt doporučí dále.

Snažím se vyjít, co nejvíc vstříc a ulehčit Vám dostupnost produktů, máte široké možnosti výběru z platebních či dodacích metod.  Osobní odběr, Uloženka, DPD, Poštomaty (doporučuji) a Česká pošta, k tomu se přidá platba kartou, bankovním převodem, hotově při převzetí, M-platby, Premium SMS platby. Troufám si říci, že si vybere každý.

Když už Vás sem k nám na eshop nalákám, ráda bych také dále pomáhala. Domluvila jsem spolupráci s neziskovou organizací Klubko s nití, z.s., jejíž produkty budu postupně na eshopu vystavovat a pokud se Vám budou líbit, můžete si je přidat k objednávce. Veškeré prostředky (účtujeme pouze transakční poplatek 10 Kč) získané tímto prodejem jdou přímo spolku Klubko s nití. Jde o spolek, který pomáhá dětem v kojeneckých ústavech, v dětských domovech, v azylových domech a v domovech pro seniory. Více informací můžete zjistit zde případně se do pomoci můžete také zapojit pletením, háčkováním či šitím výrobků, určených pro prodej či přímo pro děti či staroušky, kteří to potřebují.

Vstup na eshop třeba zde.