Exceland končí je tu Detektiv potravinových alergií

Můj sen se stal skutečností, mohu pomáhat maminkám a jejich miminkům (i větším dětem) ve větším měřítku. Při osobních konzultacích bylo obrovsky náročné získat všechny informace ohledně problémů miminka a pak mamince vysvětlit všechny souvislosti. 

To už teď není třeba, letos v lednu se mi podařilo dát dohromady online kurz, který je nadupaný mými znalostmi a zkušenostmi za posledních 6 let, kdy s potravinovými alergiemi doslova žijeme (dnes již nežijeme, všechny 3 děti jsou z nich venku!), ale dále spolupracuji s velkým množstvím maminek, protože věřte nebo ne, problém s potravinovými alergiemi má dnes 80-90% dětí

To jsou čísla, což? Tyhle ve studiích nenajdete a víte proč? Protože je lékaři nejsou schopni posoudit, chybí jim znalosti, zkušenosti a souvislosti, a to především díky dlouhodobé ignoraci a bagatelizaci projevů. Kolik dětí se mohlo vhodnou dietou vyléčit např. z atopického ekzému a prožít normální pubertu, ale to už jinde jsme! 

Je tady kurz Jak na potravinové alergie a jeho cílem je zvyšovat povědomí o potravinových alergiích a jejích projevech od novorozenců po dospělé. V kurzu jsou informace, postupy a souvislosti, které jsou doslova k nezaplacení. 

Pokud právě Vaše děťátko trápí jakékoliv projevy – viz ostatní blogové články. Namátkově třeba: ekzém, kolikovité bolesti bříška, neutišitelný pláč, ublinkávání, hlen a krev ve stolici, nespavost a celá řada dalších, pak Vám s klidným svědomím a s radostí v srdci doporučuji svůj kurz – který najdete zde

Pokud nechcete rovnou kurz kupovat, vyzkoušejte TRIAL verzi – tedy přístup do členské sekce k 1. části, která je velmi důležitá a rozsáhlá.

Pokud máte zájem o spolupráci, protože mi na tomto tématu velmi záleží a je to doslova moje srdcová záležitost, nabízím i speciální program pro partnery, laktační poradkyně, lékaře, atd. Stačí napsat na info@lidajirickova.cz.

Více informací o mně naleznete na: www.lidajirickova.cz

Setkat se můžeme ve FB skupině: spoKOJENÉ děti bez potravinových alergií

Případně ve videodpovědích na časté otázky na FB stránce: Detektiv potravinových alergií

Přeji krásný den 

Vaše Lída
Detektiv potravinových alergií

Napsat komentář