Proč číst tady a teď

Vítám Vás,
jestli jste se dostali až sem, máte k tomu zřejmě nějaký důvod. Zřejmě máte problémy Vy nebo Vaše děti a hledáte radu a pomoc. Vím, že pokud má člověk děti, času na čtení není nazbyt, a proto se pokusím zestručnit příspěvky, tak aby však dávaly smysl a měly logiku.

Proč jsem začala psát tento blog? Nikdy by mě nenapadlo, že se budu věnovat dietám a dietním omezením nebo snad dokonce tvořit vlastní recepty. Moje zaměření, jak zbytek stránek napovídá je zcela jiné a stejně tak mé schopnosti bývaly analytické. Po narození první dcery a především druhého syna se však má pozornost přesunula jiným směrem. I přesto, jak málo času člověk na mateřské má, mám nastudované stovky hodin v různých článcích, odborných studiích, na diskuzních fórech a především tisíce hodin praxe ve zkoušení různých potravin a hledání příčin alergických projevů.

Ono spojení logického a analytického myšlení mi však pomohlo si dát spoustu věcí dohromady a rozhodnout se spoléhat se pouze na vlastní mateřskou intuici a bojovat proti potravinovým alergiím/intolerancím.

Tyto stránky jsou tu pro Vás, aby Vám pomohly se v tom všem orientovat a snad, aby Vám ušetřily čas při hledání informací a hlavně obíhání doktorů. K doktorům už nemusíte – se synem jsme je za Vás oběhali všechny! Výsledky budou k dispozici v dalších příspěvcích.

Kdykoliv budete mít dotazy, nebudete si vědět rady, budete se trápit a chtít s tím skončit (s DIETOU!).. Neváhejte mě kontaktovat, ráda poradím a pomohu.

Přeji hodně sil a hlavně zdravé děti!

Napsat komentář